treningi w tyg. 02.11-08.11

Treningi w tym tyg.we wtorek o godz.18 i w czwartek o godz.18

Chłopaki: Chciała bym Wam powiedzieć kilka słów. Pewnienie znam się na piłce tak jak Wy, ale coś tam wiem:)W ostatnich meczach udowodniliście ze potraficie grac i jesteście zespołem. Cieszy mnie to ( i nie tylko mnie ), ze potraficie sie wesprzeć wzajemnie. Martwię się,a zarazem wkurzam, jak się kłócicie na boisku. :(  Przystępujecie do meczu jako drużyna i dlatego musicie trzymać sie razem... Razem z Waszym trenerem, który instruuje każdego z Was jak ma wykonać swoją indywidualną robote! Wspierajcie sie i zachęcajcie do dalszego działania.

Wiecie co jest powodem Waszych wyników? Trening.... ciężka praca na treningach i profesjonalne podejście do nich.Tak, tak... w Waszym wieku już trzeba podejść do tego profesjonalnie. I prosze Was chłopaki, dbajcie o terminy badąn, przychodzcie na treningi. To jest naprawde Ważne .. czyż powiedzenie: trening czyni mistrza sie nie sprawdza? Spójrzcie na Młodziki :) Sami nie mogli uwierzyć w swój sukces...

Więc chłopaki... teraz pełna mobilizacja! Widzę Was WSZYSTKICH na treningach!!